96
518015

SKÄNK.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
600 EUR
SKÄNK.

Palisander faner. Skjutbara dörrar med bakomliggande hyllor. Danmark, 1960-tal. Längd 190 cm, höjd 108 cm, djup 44 cm.