96
518015

SKÄNK.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 020 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
600 EUR
SKÄNK.

Palisander faner. Skjutbara dörrar med bakomliggande hyllor. Danmark, 1960-tal. Längd 190 cm, höjd 108 cm, djup 44 cm.