102
465251

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
73 300 - 105 000 SEK
7 950 - 11 400 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, signerad.

Kustlandskap. 45 x 55 cm.

Krackelering, ytsmuts.