104
521825

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
18 000 - 22 000 EUR
188 000 - 230 000 SEK
20 400 - 25 000 USD
Klubbat pris
18 000 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

VÄINÄMÖINEN OCH AINO.

Sign. 1896. Olja på duk 126x 67 cm.