104
521825

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
18 000 - 22 000 EUR
206 000 - 252 000 SEK
18 800 - 23 000 USD
Klubbat pris
18 000 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

VÄINÄMÖINEN OCH AINO.

Sign. 1896. Olja på duk 126x 67 cm.