107
525898

Ada Thilén

(Finland, 1852-1933)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 300 SEK
2 260 - 3 390 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Ada Thilén
(Finland, 1852-1933)

STILLEBEN MED FRUKT.

Sign. -96. Olja på duk 43x81,5 cm.