11
438119

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm, KUSTLANDSKAP.

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 38x51 cm.

Utropspris:

3 000 - 4 000 EUR

31 700 - 42 300 SEK

3 050 - 4 070 USD

Klubbat pris:
3 000 EUR