114
355748

Mikko Oinonen

(Finland, 1883-1956)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Klubbat pris
800 EUR

Mikko Oinonen
(Finland, 1883-1956)

FORSANDE VATTEN.

Sign. 1933. Olja på duk 81x70 cm.