119
519364

Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Utropspris
2 800 - 3 500 EUR
31 700 - 39 700 SEK
2 920 - 3 650 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

BADERSKOR.

Sign. 1917. Olja på duk 55x60 cm.

Formgivare