122
529664

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

STILLEBEN MED TULPANER.

Sign. 1916. Olja på duk 50x60 cm.