14
519029

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 200 - 31 400 SEK
2 840 - 3 410 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

HÖSTKVÄLL.

Sign. Olja på duk 57x35,5 cm.