147
533279

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 600 - 31 000 SEK
2 290 - 3 430 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Tuntematon/Okänd/ Unknown

EN HEMLIG STUND.

Olja på duk 34x40 cm.

1700-tal.