147
533279

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Tuntematon/Okänd/ Unknown

EN HEMLIG STUND.

Olja på duk 34x40 cm.

1700-tal.