160
535930

Hendrik Maarten Krabbé

(Nederländerna, 1868-1931)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris
2 200 EUR
Hendrik Maarten Krabbé
(Nederländerna, 1868-1931)

MÖRKHÅRIG FLICKA.

Sign. Laren. Olja på skiva 47x37 cm.