167
532926

Konrad Mägi

(Estland, 1878-1925)
Utropspris
50 000 - 55 000 EUR
524 000 - 576 000 SEK
56 800 - 62 500 USD
Klubbat pris
40 000 EUR
Konrad Mägi
(Estland, 1878-1925)

MOTIV FRÅN VÕRUMAA, VALGJÄRV (1916-1917).

Sign. Olja på duk 65,6x96,3 cm.

Äkthetsintyg: Mai Levin 26.09.2013.