167
532926

Konrad Mägi

(Estland, 1878-1925)
Utropspris
50 000 - 55 000 EUR
574 000 - 631 000 SEK
52 300 - 57 600 USD
Klubbat pris
40 000 EUR
Konrad Mägi
(Estland, 1878-1925)

MOTIV FRÅN VÕRUMAA, VALGJÄRV (1916-1917).

Sign. Olja på duk 65,6x96,3 cm.

Äkthetsintyg: Mai Levin 26.09.2013.