169
534247

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

STRANDLANDSKAP.

Sign. juli 1891. Olja på duk 48x76 cm.