177
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Ryssland, 1818-1890)
Utropspris
3 000 - 3 800 EUR
34 400 - 43 600 SEK
3 140 - 3 980 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Theodor Ilich Baikoff
(Ryssland, 1818-1890)

BATALJSCEN.

Sign. 1845. Olja på duk 36x45 cm.

Skador.

Proveniens

Storfurst Nikolai Nikolaevichs samling.