179
536677

Richard Zommer

(Ryssland, 1866-1939)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
138 000 - 172 000 SEK
12 600 - 15 700 USD
Klubbat pris
27 000 EUR
Richard Zommer
(Ryssland, 1866-1939)

VID STADENS PORT.

Sign. 1906. Olja på duk 72x47 cm.