187
534436

Simeon Fedorovich Fedorov

(Ryssland, 1867-1910)
Utropspris
15 000 - 17 000 EUR
172 000 - 195 000 SEK
15 700 - 17 800 USD
Klubbat pris
25 000 EUR
Simeon Fedorovich Fedorov
(Ryssland, 1867-1910)

SKOGSBÄCK.

Sign. Olja på duk 103x79 cm.