194
524412

Alexandre Nikolaevitch Volkov Roussoff

(Ryssland, 1844-1928)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
850 EUR
(Ryssland, 1844-1928)

VY FRÅN VENEDIG.

Sign. 1884 Venise. Akvarell 25,5x45 cm.