194
524412

Alexandre Nikolaevitch Volkov Roussoff

(Ryssland, 1844-1928)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
850 EUR
(Ryssland, 1844-1928)

VY FRÅN VENEDIG.

Sign. 1884 Venise. Akvarell 25,5x45 cm.