194
524412

Alexandre Nikolaevitch Volkov Roussoff

(Ryssland, 1844-1928)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
850 EUR
(Ryssland, 1844-1928)

VY FRÅN VENEDIG.

Sign. 1884 Venise. Akvarell 25,5x45 cm.