202
534853

Sergei Arsenievitch Vinogradov

(Ryssland, 1869-1938)
Utropspris
28 000 - 32 000 EUR
321 000 - 367 000 SEK
29 300 - 33 500 USD
Klubbat pris
(Ryssland, 1869-1938)

SOMMARDAG.

Sign. Olja på duk 54x64 cm.