21
527840

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

SOMMARGRÖNSKA.

Sign. Akvarell 35x26 cm.