226
524593

IKON, tempera på pannå, Ryssland, mitten av 1800-talet.

Utropspris
2 200 - 2 500 EUR
25 200 - 28 700 SEK
2 300 - 2 620 USD
Klubbat pris

Gudsmoder Den livgivande källan. 21,5x17,5 cm.

Sedvanligt slitage, skador, lagningar, färgbortfall.