236
477337

IKON, Ryssland sent 1800-tal, tempera på pannå.

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 500 - 34 100 SEK
2 650 - 3 190 USD
Klubbat pris

Uppståndelsen och nedstigandet i undervärlden med Högtiderna och Helgon. 45x38 cm.

Kraftig krackelyr, färgbortfall, skador, nagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

258. Nordiska Kompaniet, fåtölj, modell "5000", Sverige 1930-40-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK