251
537695

KLOCKKED.

Utropspris
700 - 800 EUR
8 030 - 9 180 SEK
733 - 837 USD
Klubbat pris
600 EUR
KLOCKKED.

Tillhört Pavel Bures fickur. Längd 27 cm. 56 guld, ryska stämplar St Petersburg, 1800-talets slut. Vikt 30 g.