28
530757

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

STILLEBEN MED FRUKT.

Sign. 1922. Olja på duk, uppfodrad på skiva 30x40 cm.