28
530757

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Magnus Enckell, STILLEBEN MED FRUKT.

STILLEBEN MED FRUKT.

Sign. 1922. Olja på duk, uppfodrad på skiva 30x40 cm.

Utropspris:

3 000 - 4 000 EUR

31 700 - 42 300 SEK

3 050 - 4 070 USD

Klubbat pris:
2 800 EUR