281
535599

RYSKT EMALJ CIGARETTETUI.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
500 EUR
RYSKT EMALJ CIGARETTETUI.

Silver och cloisonné emalj cigarettetui gjort i Moskva av Ivan Jakolev Grishin 1892-1901. Insidan förgylld. Längd 8,5 cm.

Små skador.