529858

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, olja på pannå, signerad och daterad 1915.

Vid kusten. 26 x 36 cm.

Sedvanligt slitage.