301
532753

RYSK SNUSDOSA.

Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 600 - 22 900 SEK
1 880 - 2 090 USD
Klubbat pris
RYSK SNUSDOSA.

Silver, snusdosa med Katarina den stora på locket. Otydligt stämplad Moskva 1700-tal. Spår av förgyllning.
Diameter 9 cm. Lockets insida med glas.