319
528047

RYSK BONBONJÄR.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 590 - 5 740 SEK
419 - 523 USD
Klubbat pris
360 EUR
RYSK BONBONJÄR.

Lock och fat, 1800-talets andra hälft. Rosa glas med gulddekor. Fatets diameter 17,5 cm. Höjd ca 14,5 cm. Nagg.