328
535469

RYSKA FÖRSILVRADE LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
300 EUR

Försilvrade Empire ljusstakar. Ryssland, ca 1820. Stämplade м.д.ф. Höjd 27 cm.

Sliten försilvring, bucklor.