335
521739

MÖBLEMANG, 8 DELAR.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
MÖBLEMANG, 8 DELAR.

Empirestil, 1900-talets början. Mahogny och mahognyfanerade. Skuren dekor och bronsbeslag. Soffans längd 142 cm. Bordets diameter 79 cm. Höjd 73 cm.