342
387893

FÄLLBORD. Alrotsfanerat. Sverige, 1800-talets första hälft.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 180 - 6 260 SEK
452 - 679 USD
Klubbat pris

95x97 cm. Höjd 72 cm.

Slitage.