342
387893

FÄLLBORD. Alrotsfanerat. Sverige, 1800-talets första hälft.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris

95x97 cm. Höjd 72 cm.

Slitage.