343
532969

GUSTAVIANSKT BORD.

Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 700 - 34 400 SEK
2 620 - 3 140 USD
Klubbat pris
2 500 EUR
GUSTAVIANSKT BORD.

Svenskt gustavianskt bord från 1700-talets slut. Mahogny och mahognyfanerad. Två lådor på varsin kortsida. Mässingsbeslag och konsoler. Bredd 71 cm, djup 39 cm och höjd 72,5 cm.