360
521711

SPEGEL, empire, Danmark, tidigt 1800-tal.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris

Intarsiadekor och målat spegelglas. Höjd 147 cm.

Sedvanligt slitage.