362
535397

SPEGEL.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
SPEGEL.

Chinoiserie spegel med ram. Barockram i valnöt, 1700-tal. Spegelglas och målningar, 1800-talets andra hälft. Yttermått 54x65 cm.