375
530945

VÄGGLAMPETTER.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 100 - 11 400 SEK
849 - 1 060 USD
Klubbat pris
800 EUR
VÄGGLAMPETTER.

Troligen Ryssland, 1800-tal. Förgylld brons. För två ljus. Höjd 32,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

182. Estrid Ericson, burk med lock, modell "A 1485", Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1952.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK