375
530945

VÄGGLAMPETTER.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
800 EUR
VÄGGLAMPETTER.

Troligen Ryssland, 1800-tal. Förgylld brons. För två ljus. Höjd 32,5 cm.