380
530585

GUSTAVIANSKA LJUSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 100 - 11 400 SEK
849 - 1 060 USD
Klubbat pris

Sverige 1700-talets slut. Förgylld brons och marmorfot. Höjd 26 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

318. Harald Notini, bordslampa, modell "15525", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1950-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK