388
519217

SKÅP, Japan, 1800-talets slut.

Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
14 900 - 17 200 SEK
1 360 - 1 570 USD
Klubbat pris

Lackarbete med förgyllda bronsbeslag. Målad landskapsdekor. Höjd 59 cm. Bredd 69 cm. Djup 42,5 cm.

Slitage, skador och lösa beslag. Låst.