39
475958

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
10 000 - 13 000 EUR
113 000 - 147 000 SEK
10 400 - 13 600 USD
Klubbat pris
10 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

SEGELBÅT VID KUSTEN.

Sign. Olja på skiva 27x45 cm.