42
506190

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt lindholm, kustlandskap.

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 42x52 cm.

Utropspris:

4 000 - 5 000 EUR

Klubbat pris:
3 600 EUR
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146