43
452375

Thure Sundell

(Finland, 1864-1924)
Utropspris
2 500 - 2 800 EUR
28 500 - 31 900 SEK
2 600 - 2 910 USD
Klubbat pris
3 200 EUR
Thure Sundell
(Finland, 1864-1924)

VINTERLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 80x130 cm.