529
530696

LJUSSTAKAR, 2 st, silver, empire, Österrike, Wien 1803. Vikt 471 g.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris

Den ena daterad med guldsmeds stämpel AK, den andra odaterad med mästarstämpel DM. Höjd 18 cm.

Sedvanligt slitage.