529
530696

LJUSSTAKAR, 2 st, silver, empire, Österrike, Wien 1803. Vikt 471 g.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 350 - 10 400 SEK
905 - 1 130 USD
Klubbat pris

Den ena daterad med guldsmeds stämpel AK, den andra odaterad med mästarstämpel DM. Höjd 18 cm.

Sedvanligt slitage.