57
530675

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
170 000 - 227 000 SEK
15 600 - 20 900 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FÖR FULLA SEGEL.

Sign. Olja på duk 34,5x49 cm.

Galerie Hörhammer 1973; Amos Andersons konstmuseum 2002.