57
530675

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh, FÖR FULLA SEGEL.

FÖR FULLA SEGEL.

Sign. Olja på duk 34,5x49 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 EUR

159 000 - 212 000 SEK

15 400 - 20 500 USD

Klubbat pris:

Galerie Hörhammer 1973; Amos Andersons konstmuseum 2002.