59
519028

Fridolf Weurlander

(Finland, 1851-1900)
Fridolf Weurlander, MÅNSKEN.
Fridolf Weurlander, MÅNSKEN.
Fridolf Weurlander, MÅNSKEN.
Fridolf Weurlander, MÅNSKEN.
Fridolf Weurlander, MÅNSKEN.

MÅNSKEN.

Sign. -92. Olja på skiva 29,5x51 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 EUR

15 900 - 21 200 SEK

1 540 - 2 050 USD

Klubbat pris:
2 400 EUR
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146